Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców
Igrzyska Młodziezy Szkolnej
Finał Miasta – 23.05.2018 – „Aquapark” Kalisz
Zgłoszone zespoły – SP nr 4I, SP nr 4II, SP nr 9, SP nr 18I, SP nr 18II, SP nr 18 III,
SP nr 24I, SP nr 24II, SP nr 24III
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Szkoła Podsawowa nr 24I 100 pkt.
Durski Jakub 2002, Durski Kamil 2002
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24II
Nowak Łukasz 2002, Osiewała Jakub 2002
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24III
Czajkowski Aleksander 2003, Walaszczyk Aleksander 2003
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 18III
Matecki Konrad 2003, Witecki Konrad 2003 75 pkt.
V-VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4I 60 pkt.
Małach Robert 2002, Frątczak Jakub 2003
Szkoła Podstawowa nr 18II
Kurc Mikołaj 2003, Przybyła Kacper 2003
VII-VIII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4II
Pituch Mikołaj 2003, Szablewski Jakub 2003
Szkoła Podstawowa nr 18
Pietrzak Szymon 2002, Kranc Nikodem 2003
IX-miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
Nastawski Adam 2002, Wielgocki Adam 2002 50 pkt.
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt
Igrzyska Młodziezy Szkolnej
Finał Miasta – 22.05.2018 – „Aquapark” Kalisz
Zgłoszone zespoły – SP nr 4I, SP nr 4II, SP nr 9, SP nr 18I, SP nr 18II, SP nr 18 III,
SP nr 24I, SP nr 24II, SP nr 24III
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Szkoła Podsawowa nr 24I 100 pkt.
XX, XX
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24II
XX, XX
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24III
XX, XX
IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 18II
Dziubinska Patrycja, Stasiak Nikola 75 pkt.
V-VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 60 pkt.
Nadera Karolina, Łożyńska Katarzyna
Szkoła Podstawowa nr 18III
Balcerzyk Aleksandra, Nawrocka Katarzyna
VII-VIII-IX miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4I 50pkt.
Eberchart Adrianna, Żubertowska Nikola
Szkoła Podstawowa nr 4II
Danikowska Nikola, Marciniak Nikola
Szkoła Podstawowa nr 18I
Wojciechowska Amelia, Kunicka Aleksandra
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej dziewcząt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 22.05.2018 – Aquapark ul. Sportowa
Termin – 22.05.2018r.
Miejsce – boiska Aquapark Kalisz ul. Sportowa
Weryfikacja zespołów i losowanie – godz. 9:30
Rozpoczęcie rozgrywek – godz. 10:00
Zgłoszenia – na drukach wg Kalendarza Imprez Sportowych KSZS
System rozgrywek – brazylijski z udziałem 16 zespołów (mecz – jeden set)
Pozostałe przepisy zgodnie z Kalendarzem SZS
Wielkopolska.
Zgłoszenia – szkoły mają prawo zgłosić do Mistrzostw2 zespoły z wyjątkiem Szkoły Podstawowej nr 24 i Szkoły Podstawowej nr 18 - po 3 zespoły
Zgłoszenia zespołów do kol. J. Jareckiego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.05.2018, pod nr tel. 516 518 670
Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej Plażowej chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 23.05.2018 – Aquapark ul. Sportowa
Termin – 23.05.2018r.
Miejsce – boiska Aquapark ul. Sportowa
Weryfikacja zespołów i losowanie – godz. 9:30
Rozpoczęcie rozgrywek – godz. 10:00
Zgłoszenia – na drukach wg Kalendarza Imprez Sportowych KSZS
System rozgrywek – brazylijski z udziałem 16 zespołów (mecz – jeden set)
Pozostałe przepisy zgodnie z Kalendarzem SZS
Wielkopolska.
Zgłoszenia – szkoły mają prawo zgłosić do Mistrzostw2 zespoły z wyjątkiem Szkoły Podstawowej nr 24 i Szkoły Podstawowej nr 18 - po 3 zespoły
Zgłoszenia zespołów do kol. J. Jareckiego w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.05.2018, pod nr tel. 516 518 670
Mistrzostw Kalisza w Piłce Siatkowej chłopców
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – 23.01. i 15.03.2018 – Szkoła Podstawowa nr 4, Zespół Szkół nr 9
Zgłoszone zespoły: SP 4, SP 15, SP 18I, SP 18II, SP 24
Termin i miejsce:
23.01.2018, godz. 11:00, Szkoła Podstawowa nr 4
grupa eliminacyjna: SP 4, SP 15, SP 18II
SP 4 – SP 18II 0 : 3 (20,18,16)
Termin i miejsce:
15.03.2018, godz 10:00, Zespół Szkół nr 9
grupa finałowa: SP 18I, ZS nr 9, SP 18II
KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ
SP nr 18I : SP nr 18II 2 : 0 (10,10)
ZS nr 9 – SP nr 18II 2 : 0 (6,6)
ZS nr 9 – SP nr18I 2 : 0 (19,9)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Zespół Szkół nr 9I – awans do finału rejonu
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18I
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18II
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4
Mistrzostw Kalisza w Piłce Siatkowej dziewcząt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kalisz – od 26.01.2018 - Szkoły Podstawowe nr 18 i 24
ELIMINACJE
Termin i miejsce:
26.01.2018, godz. 10:00, Szkoła Podstawowa nr 24
grupa eliminacyjna: SP 4, SP 15, SP 18III, SP 24III
KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ
SP 18 – SP 24 1 : 2 (25,-21,15)
SP 15 – SP 4 0 : 2 (12,8)
SP 24 – SP 4 2 : 0 (7,15)
SP 18 – SP 15 2 : 0 (7,9)
SP 15 – SP 24 0 : 2 (8,15)
SP 4 – SP 18 0 : 2 (9,22)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 24 – awans do półfinału
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15
PÓŁFINAŁ
Termin i miejsce:
05.02.2018, godz. 10:00, Szkoła Podstawowa nr 18
grupa półfinałowa: SP 18II, ZS nr 9, SP 24
KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ
ZS nr 9II – SP 24III 2 : 0 (11,13)
SP 18II – ZS nr 9III 2 : 0 (14,14)
SP 18II – ZS nr 9II 2 : 0 (24,18)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 18II – awans do finału
II miejsce – Zespół Szkół nr 9II
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 24III
FINAŁ
Termin i miejsce:
7.02.2018, godz. 10:00 Zespół Szkoł nr 9
grupa finałowa: SP 18I, ZS nr 9I, SP 18II
KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ
SP nr 18I – SP 18II 2 : 0 (17,16)
SP 18II – ZS nr 9I 0 : 2 (6,22)
SP 18II – ZS nr 9I 0 : 2 (10,9)
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
I miejsce – Zespół Szkół nr 9I – awans do finału rejonu
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18I - awans do finału rejonu
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18II
Strona 1 z 2